اطلاعاتی درباره فروشگاه مدابناب

فروشگاه اینترنتی مدابناب ابتدا در سال ۹۴ در قالب یک فروشگاه خرید حضوری در شهر بناب آغاز به کار کرد.
هدف از تاسیس فروشگاه مدابناب بنا بر صحبت های موسس این فروشگاه، آقای رحیمی، عرضه پوشاک کژوال خاص با قیمت های مناسب بود، به همین دلیل از ابتدا تمرکز بر واردات پوشاک خاص در تعداد پایین اما تنوع بالا با قیمت مناسب بود.
آن طور که آقای رحیمی می گویند، ایشان می خواستند مدابناب فروشگاهی برای تمام افرادی باشد که می خواهند لباس هایی ارزشمندتر از قیمتی که برای آن می پردازند داشته باشند.
در طول فعالیت کم کم دامنه محصولات فروشگاه به حوزه های لباس خانگی، اسپرت، نیمه مجلسی، راحتی ، جوراب، کلاه و غیره رسید و سبد کاملی از پوشاک با همان هدف معین شده یعنی لباس هایی ارزشمندتر از قیمت پرداختی را شامل شد.
مراتب رشد و ترقی این فروشگاه به سرعت شروع شد و در طول سه سال، این فروشگاه بدل به برترین عرضه کننده انواع پوشاک مربوط به تمام گروه ها گردید و اکنون تنها فروشگاه فیزیکی مجموعه در شهر بناب کوی شهرداری روبروی پارک وحدت قرار دارد.
فروشگاه اینترنتی مدابناب از حدود سال ۱۳۹۶ متمرکز بر شبکه اجتماعی اینستاگرام شکل گرفت، علی رغم فعالیت نامنظم و جدید بودن این فضا اما به علت محبوبیت بالای فروشگاه مدابناب میان مخاطبان، در همان سال نخست این فروشگاه ده هزارتایی شدن خود را جشن گرفت.
با توجه به توسعه فروش اینترنتی و نیاز به ساختار های مناسب با حجم فروش آنلاین، وبسایت مجموعه با هدف ساده سازی خرید محصولات از سال ۱۴۰۳ آغاز به فعالیت کرد.
. گستره محصولات این فروشگاه نیز وسعت پیدا کرده و به صورت گسترده وارد حوزه پوشاک کودکان و بانوان و پوشاک آقایان و کلاه و آرایشی و اکسسوری شده است.
هم اکنون فروشگاه اینترنتی مدابناب از پرطرفدارترین صفحات فروش پوشاک در شبکه اجتماعی اینستاگرام است .
ما در مدابناب به صورت پیوسته با مشتریان و طرفداران خود در ارتباط هستیم و نظرات آنان را پایش میکنیم اما اگر شما به هر شکل جزو دو دسته مذکور نیستید نیز می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را با هدف بهبود عملکرد مدابناب از طرق مختلف به ما برسانید.

شما می توانید از طریق تماس با شماره ۰۴۱۳۷۷۶۶۸۵۴و ۰۹۱۴۷۳۱۱۹۰۵ با ما در ارتباط باشید.